رنگ عایق نانو استخری

رنگ استخری

رنگ استخری

رنگ استخری هر استخر با توجه به نحوه ساخت، روش عایق کاری منحصر به فرد خود را دارا می باشد.

رنگ استخری: برخی از فروشندگان این رنگ ادعا می کنند که بهترین رنگ استخری را به شما ارائه می دهند و شما را گمراه نموده و بدون اینکه از دیتیل فنی سیمانکاری و ساخت استخر اطلاع داشته باشند فقط جنبه سود فروش رنگ را در نظر میگیرند. هر استخر با توجه به نحوه ساخت، روش عایق کاری منحصر به فرد خود را دارا می باشد. به عنوان مثال استخر هایی که با سیمان سفید نرمه کاری انجام شده اند رنگ اپوکسی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود یا برای استخر هائی که با بتن ساخته می شود عملا رنگ آکریلیکی مناسب نخواهد بود . پس در دکتر نانو نحوه عایق کاری و روش ساخت استخر در نظر گرفته میشود  که متعاقبا چه رنگی مناسب رنگ استخر می باشد .

رنگ استخری
رنگ استخری ، عایق کاری استخر

برای مشاهده ویدیوی آب بندی استخر اینجا کلیک کنید

رنگ استخری معمولا

حاوی پلیمرهای بسیار مقاوم و رزین آب بندی می باشد که باید با متریال زیرکار همخوانی داشته و بر یک پایه باشند . پیگمنت های موجود در رنگ استخری فقط وظیفه رنگ دادن به پلیمر و رزین را دارند و عملا هیچ تفاوتی در کیفیت و روش رنگ آمیزی استخر بوجود نمی آورند . باید در نظر داشت شرایط اقلیمی و اندازه حجم آب استخر و ارتفاع و طول و عرض استخر در انتخاب رنگ استخری بسیار مهم هستند .در استخر هایی که ارتفاع زاد دارند نباید مورد استفاده قرار گیرند همچنین رنگ اپوکسی در استخر هایی که ارتفاع کم دارند سریعا شکسته و پوسته می شوند . برای اطلاع از چگونگی انتخاب رنگ مناسب هر استخر با داشتن اطلاعات ساخت و آگاهی از نحوه آب بندی با کارشناسان گروه صنعتی کالیمورا تماس حاصل فرمایید.

رنگ استخری پوششی

برساختار انواع پلیمرها و رزین های ویژه می باشد که با اختلاط با پیگمنت های رنگی عمده آبی رنگ تبدیل به موادی می شود که به عنوان پوشش نهایی استخرها و سازه های آبی و انواع مکانهایی که احتیاج به حفظ نمای ظاهری آن می باشد استفاده میشود. با توجه به تعداد رنگهای وجود در بازار تجاری و اهمیت ویژه ای که هرکدام از آنها با توجه به کاربرد و نحوه مصرف آن دارد می توان به چندین دسته مختلف طبقه بندی نمود.

رنگ های استخری در انواع مختلف پلیمری, رنگ اکرلیکی, رنگ پایه حلال , رنگ اپوکسی, رنگ پایه آب, رنگ پایه پلی اورتان و رنگ ضد جلبک تولید می شود. هرکدام از این مواد بر اساس نیاز مصرف کننده در مجموعه هیدرولیکی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

 رنگ استخری پایه اپوکسی

برای استخرهای با عمق کم مناسب نمی باشند و رنگ استخری پایه آب برای استخرهای با عمق بالا مورد استفاده قرار نمیگیرد. بررسی این موضوع با اطلاعات دریافتی از مشتری محترم و آنالیز کارشناسان گروه صنعتی کالیمورا امکان پذیر می باشد. قیمت رنگ استخری در کیفیت رنگ بسیار حائز اهمیت می باشد. قیمت رنگ مستقیما با میزان رزین مصرف شده در آن رنگ و نوع پیگمنت مصرفی آن بستگی دارد.

که یکی از به

رنگ استخر پلیمری

ترین مواد آب بند استخر و رنگ به صورت همزمان می باشد با غلظت بالا و ایجاد لایه با ضخامت بالا مانع نفوذ آب گشته و علاوه بر آب بندی می تواند مرحله رنگ استخر را به صورت همزمان اجرا نماید. رنگ استخری پایه اکرلیک یکی از اقتصادی ترین رنگ های فوق العاده مناسب برای استخر می باشد. قیمت این رنگ پایه اکرلیکی نسبت به سایر رنگها پائین تر می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا