درباره دکتر نانو

[ux_banner height=”507px” bg=”367″ bg_size=”original” bg_overlay=”rgba(0,0,0,.5)” parallax=”5″ video_loop=”false” video_visibility=”visible”]

[text_box position_x=”50″ position_y=”95″]

درباره دکتر نانو

شرکت دکتر نانو با حدود ۸ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و محصولات صنعت ساختمان و با تجهیز و گسترش بخش تحقیق  و توسعه حرکتی قدرتمند در جهت ایجاد سبکی نوین در مسیر پیشبرد توسعه زیر ساخت های علمی، صنعتی و مهندسی کشور گام نهاده است.

[/text_box]

[/ux_banner]
[row]

[col span__sm=”12″]

گروه صنعتی دکترنانو (آببندی بتن)

شرکت دانش بنیان دکترنانو تولید کننده و مجری انواع مواد آب بند کننده انواع سطوح ساختمانی بر پایه فناوری نانو .
شرکت دانش بنیان دکترنانو با یک دهه سابقه درخشان در تولید، فروش و اجرای مواد و پوشش های آب بند و آب گریز کننده سطوح ساختمانی بر پایه فناوری نانو و اجرای موفق بیش از ۳۰۰ پروژه آب بند سازی، انجام ۲۷ پروژه تحقیقاتی نانو تکنولوژی، توان سنتز بیش از ۱۰۰ نوع مواد در مقیاس نانو و همچنین بیش از ۴۰ محصول تخصصی ساختمان گامی بزرگ در جهت رفع نیاز این صنعت کشور عزیزمان به این گروه از مواد برداشته است.
فرمولاسیون دقیق و R&D پویا ، استفاده از مواد اولیه مرغوب، اعمال کنترل کیفی فراگیر و داشتن تیم اجرایی متخصص از مزیتهای این شرکت است که در حفظ و ارتقاء آن کوشا بوده ایم.
برخی از محصولات در زمینه آب بند و آب گریز کنندگی بتن و سطوح سیمانی:
-محلول نفوذ کننده ، کریستال کننده و آب بند کننده پایه سیلیکاتی.
-پرایمر آکریلیکیN10
-ایزوسمنت : پوشش دو جزیی بر پایه سیمان و رزین اکریلیک که پس از اجرا فیلمی منعطف و۱۰۰ درصد آب بند را ایجاد مینماید. ایزوسمنت در تمامی رنگ های سفارشی نیز قابل تولید می باشد، که نیاز به رنگ آمیزی و نقاشی سطح را رفع می نماید.
-ایزوگام مایع Li10: نسل جدید عایق های قیری بصورت سرد اجرا و آماده مصرف که جایگزین قیرگونی و ایزوگام بوده و پیاز اجرا سطحی عایق و یکپارچه را بوجود می آورد. همچنین از Li10 به علت چسبندگی عالی به سطوح مختلف بتنی، فلزی و قیری می توان برای ترمیم ترکها و پوسیدگیهای ایزوگام، عایق کردن کف کولرهای آبی،ایزولاسیون لوله های بتنی و فلزی، مخازن زیر زمینی، فونداسیون ها، دیوار های مدفون در خاک و کلیه سازه های بتنی استفاده نمود.
با مدیریت مهندس عابدینی
۰۹۱۲۷۸۶۴۷۷۲
۰۲۱۲۸۴۲۶۴۶۲

[divider align=”center”]

[/col]

[/row]
[row]

[col span=”3″ span__sm=”6″]

[/col]
[col span=”3″ span__sm=”6″]

[team_member img=”907″ name=”مهندس عابدینی” title=”مدیر عامل” instagram=”#” email=”#” linkedin=”#” image_height=”100%” image_width=”80″ image_radius=”100″]

[/team_member]

[/col]
[col span=”3″ span__sm=”6″]

[team_member img=”908″ name=”مهندس خدایاری” title=”روابط عمومی” instagram=”#” email=”#” linkedin=”#” image_height=”100%” image_width=”80″ image_radius=”100″]

[/team_member]

[/col]
[col span=”3″ span__sm=”6″]

[/col]

[/row]
[section]

[blog_posts style=”normal” columns=”3″ columns__md=”1″ image_height=”56.25%”]

[/section]

اسکرول به بالا