تفاوت عایق نانو و ایزوگام

تفاوت عایق نانو  و  ایزوگام

تفاوت عایق نانو  و  ایزوگام:

اجرای عایق رطوبتی نانو دکتر نانو به سادگی قابل پیاده سازی است و قیمت تمام شده نانو عایق پایین تر از هزینه تمام شده ایزوگام است، از این رو توجه شما را به قسمتی از این تفاوت ها جلب می نمائیم.

 

تفاوت عایق نانو  و  ایزوگام

اجرای نانو عایق رطوبتی دکتر نانو بسیار سریع تر از اجرای ایزوگام خواهد بود (اجرای نانو عایق رطوبتی ترکیبی به صورت دوغابی می باشد) . در صورت استفاده از عایق نانو پلیمر ترکیبی، بر خلاف ایزوگام، نه تنها سطح بر اثر تابش آفتاب گرم نمی شود، بلکه در صورت استفاده از نانو عایق رطوبتی در حدود ۹۰% بازتابش نور و تا ۴۵% صرفه جویی در مصرف انرژی محقق خواهد شد. در صورت استفاده از نانو عایق رطوبتی ترکیبی اجرای مستقیم کاشی و سرامیک روی لایه نانو پلیمر، رنگ آمیزی آن و یا افزودن مادر رنگ پایه آب به خود لایه و ایجاد لایه رنگی، میسر می باشد.

تفاوت عایق نانو و ایزوگام
نانو عایق حرارتی صوتی رطوبتی دکتر نانو

اجرای نانو عایق رطوبتی ترکیبی نیاز به هیچ گونه مهارت و تجهیزات خاص نداشته و توسط تمامی افراد امکان پذیر است. نانو عایق رطوبتی ترکیبی هیچ گاه از سطح جدا نشده و بر خلاف ایزوگام باد نخواهد کرد. امکان ترمیم موضعی لایه آب بند در صورت استفاده از نانو عایق رطوبتی ترکیبی محقق می گردد. نانو عایق رطوبتی ترکیبی تا ۵۵% کشسان بوده و در صورت ترک خوردن سطح کش آمده و سطح ترک را باز نخواهد کرد. لایه نانو عایق رطوبتی ترکیبی ظاهر بسیار مناسب تری در مقایسه با ایزوگام خواهد داشت. لایه نانو پلیمر ترکیبی علاوه بر آب بند کردن سطح، از رویش قارچ و کپک و پیدایش شوره جلوگیری می کند. ضخامت و وزن لایه نانو پلیمر ترکیبی بسیار کمتر از ایزوگام می باشد.

حداقل عمر مفید لایه نانو پلیمر ترکیبی ۳۰ سال می باشد. بر خلاف ایزوگام، نانو پلیمر ترکیبی غیر قابل اشتعال می باشد.

شرایط آماده سازی عایق رطوبتی نانو

    کُلیه سطوح می باید قبل از اجرا تمیز و عاری از خاک و گرد و غبار ، محصولات روغنی و گریسی باشد. شرکت دکتر نانو پیشنهاد شست و شوی سطح و خشک شدن آن قبل از اجرا را به کلیه مصرف کنندگان محترم می دهد.

مشخصات تکنیکی عایق رطوبتی نانو

    عمر مفید : ۳۰ سال رنگ : سفید در بهترین گزینه و توانایی تولید در رنگ ها متنوع در آینده ویسکوزیته : at 25 c = 95-105 ku     خواص جذبی : ۱٫۴۴ ضخامت لایه پیشنهادی از ۶۰۰ میکرون تا یک میلیمتر     چگالی : ۱٫۱ gr/cm سختی : ۵۵ – ۶۵ shor A کشسانی : ۳۵۰% ( at 17 c ) , 550% (at 23 c ) , 250 psi ( at 21 c ) شکل پذیری : ۵ perms/2 cm     آتش زایی : غیر آتشزا   دمای اجرا : بالاتر از ۵ c   مقاومت حرارتی : c 100 – ۱۵۰ دما : از یخ زدگی مواد جدا جلوگیری نمایید زمان خشک شدن : ۲۴ ساعت تا ۷۲ ساعت بسته به ضخامت بسته بندی : سطل های ۲۰ ؛۱۰؛۴ و ۱کیلویی .

خواص و ویژیگی های عایق نانو

تمام سه ویژگی برتر لازم برای مواد ضد آب کننده را در خود دارد. زیرا لایه های زیرین غیر آلی را در سطح مولوکولی ضد آب می کند. دوستدار محیط زیست است و به صورت محلول در آب استفاده می شود و VOC آن برای هر متر مربع اعمال شده به طور قابل توجهی کمتر از فناوری مشابه پایه حلالی است. این محصول بر پایه شیمی ارگانو و یک ماده واکنشی است، بنابراین با سطح زیر لایه غیرآلی واکنش داده و پس از انجام واکنش جزیی از ساختار آن می شود به همین دلیل ماندگاری طولانی را فراهم می آورد.

بالا بردن توان مقاومت سطح در برابر سایش ، ضربه و فشار. این محصول ترکیب منحصر به فردی دارد که در برابر تخریب ناشی از اشعه فرابنفش خورشید، تغییرات دمایی و بارش مداوم باران مقاوم است و به خاطر قدرت نفوذ ذرات نانو قادر است در برابر فرسایش باد مقاومت کرده و خاصیت آب گریزی را برای بیش از ۲۰ سال حفظ نماید. این محصول بسیار مقرون به صرفه است. عایق نانو و محلول آن غیر قابل اشتعال است و اعمال آن به راحتی با برس، غلتک و اسپری بدون فشار امکان پذیر است. هیچ وسیله یا اقدام ایمنی خاصی برای کاربرد این ماده لازم نیست.

موارد قابل اجرا عایق رطوبتی نانو

ایزولاسیون و آنتی باکتریال نمودن: سیمان،کاشی،موزائیک،آجر،سنگ،خاک و گل،شیشه،سفال،کاغذ،چوب،پارچه و …

روش اجرا ی عایق رطوبتی نانو

    ابتدا از خشک بودن سطحی که میخواهید این عایق را روی آن اسپری کنید مطمئن شوید. عایق را اسپری نمائید و دقت کنید که به کلیه درزها و شکافها عایق اسپری شود. سپس مدت زمانی نزدیک به ۱۲ ساعت از استفاده مکان عایق شده خود داری نمائید تا کاملا خشک شود و به بهره برداری رسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا